Stor Perde Yıkama

STOR PERDE YIKAMA
ShowHalı perde yıkama firması İzmir’in Bayraklı, Bornova ve Karşıyaka ağırlı ilçe genelinde yıkama alanında göstermiş olduğu performansı ve gün geçtikçe artan müşteri portföyü ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Stor perde yıkama çok hassas olunması gereken bir yıkama işlemi olması nedeniyle işinin uzman ekiplerce yapılması gerekmektedir.

 

Hassas perde yıkama işleminin sağlıklı bir yıkama ve temizleme şartlarının oluşabilmesi için dikkatli bir şekilde yerinden çıkartılması gerekmektedir. Stor ve zebra perdelerde kullanılan mekanizma ve aparatların sökme yıkama ve takma işlemlerinde kesinlikle zarar görmemeleri gerekmektedir.

 

Aksi taktirde stor perde veya zebra perde mekanizmallarının zarar görmeleri halinde perdeler kullanılamaz hale gelebilir. İzmir’de perde yıkama firmaları denince akla ilk gelen firmamız son teknoloji ürünü perde yıkama makinaları ile insan sağlığına zararsız stor perde yıkama deterjanları kullanarak siz değerli müşterilerimizin sağlığını düşünmeyi öncelikli olarak ilke edinmiş ve bu konuda hiç bir tölarans tanımamaktadır.

d2222

Halı Yıkama

İzmir’de halı yıkama hizmetini son teknoloji yıkama makineleri ve organik ürünlerimizle birlikte profesyonel ekibimiz aracılığıyla gerçekleştirmektedir..

yerinde

Yerinde Halı Yıkama

Ev ve işyerlerinizde kullandığınız halılarınız firma personelimiz tarafından yerinde temizlenir. Tüm leke ve bakterilerden anında kurtulmak için lütfen bizi arayın..

koltuk

Koltuk Yıkama

Koltukların kullanım gereği kirlenme, tozlanma ve lekelenme olasılığı yüksektir. Son teknoji yıkama makinelerimiz tüm kir ve bakterilerden koltuğunuzu arındırın..

yorgan yikama 11

Yorgan ve Battaniye

Vücudumuzun en sık temas ettiği yorgan ve battaniyelerimizin temizliği sağlığımız açısından çok önemlidir. Show halı yıkama olarak işimizi titizlikle ve özenle yapıyoruz..

perde

Perde Yıkama

Stor Perde yıkama işlemi son derece dikkat isteyen, özel şampuanlarla yıkanması gereken önemli bir iştir. Show halı olarak tül ve stor perdelerinizi özen ve itina ile yıkıyoruz.

overlok02

Overlok

Halılarınız kenarından sökülmemesi için overlok yaptırmanız gerekir. Halılarınızın ihtiyacı varsa, yıkatmaya verdiğinizde overlok işlemi de tarafımızdan yaptırılacaktır.