Overlok

OVERLOK
Firmamız olarak halı yıkama hizmeti yanı sıra halı kenarlarına overlok çekimi de yapmaktayız. İzmir’de Bornova, Bayraklı ve Karşıyaka overlok çekiminde kaliteli işçilik ile hizmet vermekte olan firmamız özel ölçülere göre halı kestirme çektirme hizmetini siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek en ugun halı overlok fiyatları teklifimizi alabilirsiniz. Peki overlok nedir ne işe yarar? Halı kenarlarından sökülme yapmaması için overlok çekimi yapılarak halı kenarları güvenceye alını ve estetik bir çerçeve görünümü kazandırır.

 

İzmir’de Overlok ustası olan firmamız sayesinde halılarınız profesyonel şekilde overlok çekimi yapılmaktadır. Overlok çekimi hizmeti halı kenarlarına, yolluk ve paspas kenarlarına ve halıfleks kenarlarına çekilir. Halı ve halıfleks kesimi de yapan firmamız sayesinde halı ve halıflekslerimiz uygun kesim yapılarak overlok ile mühürlenmektedir. Bu sayede halı, halıfleks, kilim ve yolluklarını sökülmeden uzun süre kullanılabilmektedir. Detaylı bilgi almak ve overlok hizmetimizden yararlanmak için müşteri numaramızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.

d2222

Halı Yıkama

İzmir’de halı yıkama hizmetini son teknoloji yıkama makineleri ve organik ürünlerimizle birlikte profesyonel ekibimiz aracılığıyla gerçekleştirmektedir..

yerinde

Yerinde Halı Yıkama

Ev ve işyerlerinizde kullandığınız halılarınız firma personelimiz tarafından yerinde temizlenir. Tüm leke ve bakterilerden anında kurtulmak için lütfen bizi arayın..

koltuk

Koltuk Yıkama

Koltukların kullanım gereği kirlenme, tozlanma ve lekelenme olasılığı yüksektir. Son teknoji yıkama makinelerimiz tüm kir ve bakterilerden koltuğunuzu arındırın..

yorgan yikama 11

Yorgan ve Battaniye

Vücudumuzun en sık temas ettiği yorgan ve battaniyelerimizin temizliği sağlığımız açısından çok önemlidir. Show halı yıkama olarak işimizi titizlikle ve özenle yapıyoruz..

perde

Perde Yıkama

Stor Perde yıkama işlemi son derece dikkat isteyen, özel şampuanlarla yıkanması gereken önemli bir iştir. Show halı olarak tül ve stor perdelerinizi özen ve itina ile yıkıyoruz.

overlok02

Overlok

Halılarınız kenarından sökülmemesi için overlok yaptırmanız gerekir. Halılarınızın ihtiyacı varsa, yıkatmaya verdiğinizde overlok işlemi de tarafımızdan yaptırılacaktır.