Yerinde Halı Yıkama

YERİNDE HALI YIKAMA
Show Halı Yıkama Fabrikası olarak, İzmir’in Bornova, Bayraklı ve Karşıyaka ilçe ağırlıklı ilçelerine hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize son teklonojik cihaz ve organik ürümlerimizle yerinde yalı yıkama hizmeti sunuyoruz.

 

– Ofis

– İşyeri

– Büro

– Okul

– Anaokulu

– Kreş

– Ev vb.

 

En acil durumlarda hızlı servis ekibimizle en kısa sürede gelerek halı ve kilimlerinizi tüm bakteri ve lekelerden anında arındırıyoruz. Halılarınız yerinde yıkanır, tertemiz olarak teslim edilir. Yerinde Halı Yıkama esnasında kullanılan makinalar halılarınıza asla zarar vermez, sağlığa zarar vermeyen temizlik malzemeleri ile sevdikleriniz ve sizin için bir ortam hazırlanır. Fiyat almak için hemen Show Halı ile iletişime geçiniz..

d2222

Halı Yıkama

İzmir’de halı yıkama hizmetini son teknoloji yıkama makineleri ve organik ürünlerimizle birlikte profesyonel ekibimiz aracılığıyla gerçekleştirmektedir..

yerinde

Yerinde Halı Yıkama

Ev ve işyerlerinizde kullandığınız halılarınız firma personelimiz tarafından yerinde temizlenir. Tüm leke ve bakterilerden anında kurtulmak için lütfen bizi arayın..

koltuk

Koltuk Yıkama

Koltukların kullanım gereği kirlenme, tozlanma ve lekelenme olasılığı yüksektir. Son teknoji yıkama makinelerimiz tüm kir ve bakterilerden koltuğunuzu arındırın..

yorgan yikama 11

Yorgan ve Battaniye

Vücudumuzun en sık temas ettiği yorgan ve battaniyelerimizin temizliği sağlığımız açısından çok önemlidir. Show halı yıkama olarak işimizi titizlikle ve özenle yapıyoruz..

perde

Perde Yıkama

Stor Perde yıkama işlemi son derece dikkat isteyen, özel şampuanlarla yıkanması gereken önemli bir iştir. Show halı olarak tül ve stor perdelerinizi özen ve itina ile yıkıyoruz.

overlok02

Overlok

Halılarınız kenarından sökülmemesi için overlok yaptırmanız gerekir. Halılarınızın ihtiyacı varsa, yıkatmaya verdiğinizde overlok işlemi de tarafımızdan yaptırılacaktır.