HAKKIMIZDA;

SHOW HALI YIKAMA, 2000 yılında sektörde uzun yıllar hizmet vermiş olan bir ekip ile, profesyonel halı temizliği yapılması amacıyla kurulmuştur. Bu gün itibari ile 1500 m2 kapalı alanda 12 personel ve 2 Servis aracı ile,sektörde en iyi hizmet veren firma olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu güne kadar, halı yıkama işleminin profesyonel bir hizmet olması gerektiğinin farkında olan SHOW HALI, bu amaçla gerek ekibi gerekse ekipmanlarını bu yönde yenilemiş ve geliştirmiştir. Sektörde sıkça görülen aynı tesis içinde hem halı hem de oto yıkanması yada hijyenik olmayan ortamlarda, insan sağlığına zarar verebilecek temizlik ürünleri ile halıların temizlenmesi gibi durumlar SHOW HALI'da rastlanması imkansız manzaralardır. 

Tesisimizde sadece halı temizliği ve onarımı üzerine hizmet verilmektedir. Tüm işlem boyunca halıların hijyenik bir şekilde işlem sırasını takip etmesine dikkat edilmektedir. Bu sayede halınızın evinizden teslim alınıp, temizlendikten sonra ambalajlanıp evinize teslim edilene kadar olan yolculuğu boyunca gerçekten temizlenip, bu temizliğini muhafaza etmesi garanti edilebilmektedir. 

Misyonumuz

Yapılan hatanın geri dönüşümü olmadığı, ancak müşteri memnuniyetinin anında görüldüğü hizmet sektöründe faaliyet göstererek, güler yüzlü, saygılı, kaliteli ve kesintisiz hizmet anlayışı ile İzmir'in Üç bölgesine  müşterilerine kalitesi dünyaca kabul edilmiş standartlarda temiz ve güvenli ortamlar oluşturmak. 

Vizyonumuz 


Teknolojinin hızla geliştiği günümüz koşullarında müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilecek proaktif, etkin ve saygın bir hizmet kuruluşu olmak...